SEOSES KOOLI LAIENEMISEGA OTSIME VEEL
KLASSIÕPETAJAT JA INGLISE KEELE ÕPETAJAT!


Pakume
koostöist ja toetavat kollektiivi;
täiskoormusega töötades madalat kontakttunnikoormust;
konkurentsivõimelist palka;
võimalust oma pedagoogilisi unistusi teoks teha;
tugispetsialistide ja mentori toetust.

Oled hea kandidaat, kui

armastad õppimist;
oled heade suhtlemisoskustega ja valmis koostööks;
keskendud lahendustele ja võimalustele, mitte takistustele;
sul on õpetajatööks vajalikud baasoskused ja -teadmised.

Kuidas edasi?
Kirjuta poole lehekülje pikkune tekst või tee video sellest, mis on sinu jaoks hariduses oluline või ebaoluline. Lisa oma CV ja saada need võimalikult ruttu aadressil indrek@emilikool.ee

Küsimuste korral helista või kirjuta julgelt!

Otsime ka vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes oleksid valmis uue kooli arengusse panustama ja Eesti haridust rikastama. Eriti oodatud haridustehnoloogia, kommunikatsiooni, liikumise/tervise või huviharidusega seotud pakkumised, kuid panus kulub ära ka paljudes teistes valdkondades.
Võta meiega ühendust, kui tahaksid Emiliga koostööd teha. Pole oluline, kas oled valmis abistama ühekordselt või regulaarselt. Vastutasuks pakume kogemust päris uue ja õppijakeskse kooli loomisel ning suurt ja huvitavat suhtlusvõrgustikku. 

Oleme kiiresti kasvav kool ja otsime uusi kaasteelisi pidevalt. Oleme valmis kõigiks koostööpakkumisteks. Kui tunned, et sobivat ametikohta nimekirjas ei ole, kuid süda ei anna rahu ja tahaksid Emili tegemistesse panustada, siis kirjuta ikka - äkki ei tea ka meie veel, keda või mida vajame!